NZÚ Light

Solární panel na střeše
Kontaktujte nás
Dotace ve výši 240 000 Kč
Program Nová zelená úsporám Light

Jak čerpat dotaci NZÚ Light

Proč si vybrat nás?

1 000+

Vyřízených dotací

5 let

praxe

27 poradců

se o vás postará

1 000 +

konzultací

Podívejte se na naše články ohledně fotovoltaiky

Čerpadla pro bytové domy

Jak se starat o tepelné čerpadlo

23.08.2023

Tepelné čerpadlo je účinným a ekologickým způsobem vytápění domu, ale vyžaduje pravidelnou údržbu. Správná péče o tepelné čerpadlo zahrnuje ochranu proti mrazu, kontrolu tlaku a elektřiny, přípravu na léto a pravidelnou údržbu. Důležité je také mít

Číst více
Solární panely na střeše

Typy solárních panelů

14.08.2023

Tento článek popisuje tři základní typy solárních panelů: monokrystalické, polykrystalické a tenkovrstvé. Monokrystalické solární panely jsou nejstarší a nejběžnější, jsou vhodné pro chladnější klima a mají vyšší cenu. Polykrystalické a tenkovrstvé

Číst více
Tepelné čerpadlo Vaillant

Tepelná čerpadla

02.08.2023

Tepelná čerpadla se stávají ekonomickým a ekologickým řešením pro vytápění a přípravu teplé vody. Dokáží odnímat teplo z prostředí s nižší teplotou a přenášet ho do prostředí s vyšší teplotou, a to i při teplotách okolo nuly. Pro činnost tepelného

Číst více
Solární panely

Fotovoltaika a její využití

27.07.2023

Fotovoltaika je populární technologií, která přeměňuje sluneční záření na elektrickou energii. Využívají ji nejen průmysl, ale i domácnosti. Fotovoltaické panely jsou tvořeny polovodičovými materiály a vyrábí elektřinu bez emisí. V České republice

Číst více

Proč si pořídit fotovoltaiku

Dotace

Snížení nákladů na vytápění

Kvalitním a dobře připraveným projektem a následným provedením zateplení domu ušetříte 30-50% nákladů na vytápění. U nízkoenergetických až pasivních domů až 70 - 97% nákladů na vytápění.

Notebook

Elektřinu, kterou si sami vyrobíte, vám nikdo nezdraží

Díky vlastní elektrárně budete mít elektřinu vyrobenou ze slunce zdarma. Navíc budete žít ekologicky z obnovitelných zdrojů.

Kontaktujte nás

Co nabízíme?

Solární panel

Řešení na míru

Navrhneme vám FV sestavu přesně dle potřeby vaší domácnosti. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte částečně nezávislí díky vlastní fotovoltaické elektrárně.

Dům

Působíme po celé ČR

Díky strategicky rozmístěným pobočkám zajistíme instalaci fotovoltaické elektrárny v každém koutě naší republiky - od Aše až po Jablunkov.

Poradenství

Garance kvality

Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Jsme také držiteli prestižního certifikátu kvality ISO 9001.

Dotace

Vše za vás vyřídíme

Zajistíme vám instalaci fotovoltaiky na míru, včetně zajištění dokumentace a vyřízení veškeré administrativy. Navíc vám garantujeme získání dotace.

Ikona slunce

Často se nás ptáte

Jak to probíhá?

1

Kontaktujeme vás

Nejpozději do 4 dnů od odeslání poptávky se vám ozve náš technický specialista. Nastíní, jaká řešení u vás přicházejí v úvahu, a domluví si s vámi termín osobní schůzky.

2

Návštěva u vás

Během týdne za vámi přímo na místo instalace přijede obchodně-technický specialista, kterého už znáte z telefonického hovoru. Posoudí váš stávající topný systém, probere s vámi aktuální náklady na vytápění a další informace potřebné pro vytvoření promyšlené nabídky.

3

Jasná a férová nabídka

Zpracujeme všechny podklady, které jsme od vás získali při osobní návštěvě, a do 2 pracovních dnů vám připravíme nabídku, která bude šitá na míru vašim potřebám. Zohledníme v ní velikost vašeho domu, počet osob v domácnosti a další individuální parametry.